Przejdź do głównej treści
Koszyk

...prujemy boxy!


W FAJNEJ 
GRUPIE!

Znajdziesz u nas brejki głównie kart koszykarskich #NBA, ale bawimy się równie dobrze przy piłce nożnej oraz kartach "entertainment" - Marvel, Star Wars i innych!
  • BREJKI KART

  • KANAŁ NA YT

  • GRUPA NA FB

  • PORADNIKI #STARTER_PACZKA

LICZĄ SIĘ LUDZIE
KARTY TO "TYLKO" DODATEK

Break Expert,
po co to wszystko?

Naszym celem jest budowanie społeczności opartej na pasji, zaufaniu i dobrej energii, gdzie każdy break to doświadczenie, a nie transakcja. Łączymy ludzi, którzy cenią jakość, transparentność i radość z kolekcjonowania - niezależnie od poziomu zaawansowania.

...a co nie mniej ważne - nasza grupa to dla nas miejsce do robienia fajnych rzeczy! :D

3 lata

Działamy od 2023 roku - zebraliśmy w tym czasie sporo fajnych wspomnień!

+400

Za nami już ponad 400 brejków! Mamy nadzieję, że widzimy się na następnym ;)

PRAWDZIWE OPINIE

Jesteśmy dumni z grupy, którą wspólnie budujemy. Robimy brejki z myślą o ludziach i ich kolekcjach, bo w tym hobby liczą się dla nas pasja, relacje i dobra atmosfera. Stawiamy na zajawkę, przejrzyste zasady i prawdziwą frajdę z kart.




Zobacz odpowiedzi na pytanie "co najbardziej lubisz w naszych brejkach" -> 

Michał dał ocenę: 5
luźną atmosferę , poczucie humoru
Karol dał ocenę: 5
Atmosferę:)
Artur dał ocenę: 5
Autentyczność i profeska 🔥
Dawid dał ocenę: 5
W waszej grupie lubię przede wszystkim Was , jesteście bardzo mili i pomocni. Wiem że z każdym karcianym problemem albo zapytaniem mogę się do Was zgłosić. Wszystkie zasady na grupie są bardzo zrozumiałe i przejrzyste. Cieszę się że jest duża różnorodność breaków .
Sebastian dał ocenę: 5
roznorodnosc kart (breakow)
Dominik dał ocenę: 5
Atmosfera brejkowa jakiej nigdzie indziej nie znajdziesz
Pawel dał ocenę: 5
Wszystko
Oskar dał ocenę: 5
Na spokojnie bez spin
KRUPPE dał ocenę: 5
Niesamowitą i pozytywna atmosferę
Łukasz dał ocenę: 5
Jest to chyba najbardziej czysto zajawkowa grupa na jakiej byłem/jestem. No i chyba jedyna na ktorej do tej pory nie wyciszyłem czatu ;)
Aro dał ocenę: 5
Iście rodzinną atmosferę, jakiej nie ma nigdzie indziej.
Mateusz dał ocenę: 5
Wasze fajne podejście do tego hobby